Скачать
презентацию
<<  Презентація Про Шевченка…  >>
Тарас Григорович Шевченко
Тарас Григорович Шевченко. (1814-1861).

Слайд 2 из презентации «Тарас Григорович Шевченко» к урокам литературы на тему «Шевченко»

Размеры: 960 х 720 пикселей, формат: jpg. Чтобы бесплатно скачать слайд для использования на уроке литературы, щёлкните на изображении правой кнопкой мышки и нажмите «Сохранить изображение как...». Скачать всю презентацию «Тарас Григорович Шевченко.ppsx» можно в zip-архиве размером 1433 КБ.

Скачать презентацию

Шевченко

краткое содержание других презентаций о Шевченко

«Тарас Григорович» - 1860 Вийшов з друку «Кобзар». Шевченка заарештовано і відправлено до Києва. Юність. Пише повісті російською мовою. 1857 21 липня. (Малюнок Т.Г. Шевченка). Останні роки життя. Липень. Заслання. Шевченко познайомився з письменницею Марко Вовчок. Шевченко відвідує класи Академії художеств як вільний слухач.

«Музей Шевченко» - Анотація. Баришівський музей Т. Г. Шевченка. Казахська державна художня галерея імені Т.Г. Шевченко. Шевченка, 8. Хата на Пріорці. Тарасова світлиця. Він знаходиться в м. Канів на Тарасовій горі.

«Шевченко» - Музеї. У березні 1847, після доносу, почалися арешти членів братства. Портрети. Перший арешт. Кількість автопортретів Шевченка важко піддається обліку. Пам'ятники. Третя подорож Україною. Це одна з перших спроб Шевченка малювати олійними фарбами.

«Тарас Григорович Шевченко» - Передавав свої душевні і сердечні, переживання саме через портрети, пейзажі… Очам любо. Годиноньку, Малую годину Ніби серце одпочине, З Богом заговорить… М. Рильський. Про Шевченка… (1814-1861). … Нічого кращого немає, Як тая мати молодая З своїм дитяточком малим. Вивчення творчості поета. Тарас Григорович Шевченко.

«Тарас Шевченко» - А хто так оспівав, як він, Життя і творчості. 1859 р. Січень - Шевченко познайомився з письменницею Марко Вовчок. 1844 р. - Після подорожі по Україні у лютому їде в Петербург. Т. Г. Шевченко. 1814 р. - народився у с. Моринці у родині кріпака Григорія Шевченка; Тарас Григорович Шевченко 1814 - 1861. С адок вишневий коло хати?

«Життя Шевченка» - Тарас Шевченко зі своїми друзями в Пітері. 1860 року побачив світ “Кобзар”. Тарас Шевченко зі своїм другом в Пітері. 1859 року Т. Шевченко здійснив останню подорож в Україну. Упродовж 1843 – 1845 рр. здійснив першу подорож в Україну. У 1845 році виїздить на Україну “ для художніх занять”, як співробітник археографічної комісії подорожує по Лівобережній Україні.

Всего в теме «Шевченко» 8 презентаций
Урок

Литература

177 тем
Слайд 2: Тарас Григорович Шевченко | Презентация: Тарас Григорович Шевченко.ppsx | Тема: Шевченко | Урок: Литература