Скачать
презентацию
<<  Тарас Григорович Шевченко У творчості великого поета твори про долю дітей, материнство посідають  >>
Про Шевченка…

Про Шевченка… Народився Тарас Шевченко в селі Моринцях Звенигородського повіту Київської губернії, в родині кріпаків Григорія і Катерини Шевченків.

Слайд 3 из презентации «Тарас Григорович Шевченко» к урокам литературы на тему «Шевченко»

Размеры: 960 х 720 пикселей, формат: jpg. Чтобы бесплатно скачать слайд для использования на уроке литературы, щёлкните на изображении правой кнопкой мышки и нажмите «Сохранить изображение как...». Скачать всю презентацию «Тарас Григорович Шевченко.ppsx» можно в zip-архиве размером 1433 КБ.

Скачать презентацию

Шевченко

краткое содержание других презентаций о Шевченко

«Тарас Шевченко» - Малює хату батьків і портрет діда Івана. А дже умів лиш він один. Т. Г. Шевченко. 1814 р. - народився у с. Моринці у родині кріпака Григорія Шевченка; Вийшов «Кобзар» в перекладі російською мовою. Російська критика дала високу оцінку творам українського народного співця. Стан здоров'я поета гіршає. Пише поезію «Світе ясний!

«Музей Шевченко» - Київ – 2010. Відкритий до 175-річчя з дня народження Кобзаря у 1989 році. Канівський музей. Хата на Пріорці. Відкритий 10 листопада 1928 року. В наш час музеї є найбільш актуальними для туристів. Знайти більше важливих знахідок за для інтересу людей до цього письменника. Казахська державна художня галерея імені Т.Г. Шевченко.

«Шевченко Тарас Григорович» - Звільнили через місяць і запропонували виїхати до Петербурга. Незадовго до смерті написав останній вірш — “Чи не покинуть нам, небого”. Олівець. [1839]. ПОРТРЕТ А.І.ЛАГОДИ. Олівець. [1839-1843]. Тарас Григорович – пейзажист. Шевченко відвідав Україну. Шевченко. У 14 років Тараса зробили дворовим слугою поміщика П.Енгельгарда.

«Тарас Григорович» - Юність. Т. Г. Шевченку дозволено жити в Петербурзі під суворим поліцейським наглядом. 1838 22 квітня. Навчається під керівництвом К. Брюллова. Заслання. У Вільні вивчає польську мову, читає твори польських письменників, малює. Отроцтво. Над Шевченком встановлюється таємний поліцейський нагляд. 1858 Лютий.

«Шевченко» - Політичні інтерпретації постаті. Виконала студентка 2 курсу Польова Є.Д. Зміст. Перший арешт. У Києві з Тарасом прощалися студенти, поети, багато киян. Тоді ж побачився з закріпаченою ріднею. Аналіз творчості. Смерть і перепоховання. Пам'ятники. Останній шлях. 10 березня 1861 року Шевченко помер. Музеї.

«Життя Шевченка» - Тарас Шевченко зі своїми друзями в Пітері. Батьківська хата великого Кобзаря. Життя і творчість. Виконала: студентка ІІ-го курсу, групи У(1) Стаднік Олена. Тарас Шевченко зі своїм другом в Пітері. На 1857 – 1861 рр. припадає останній плідний творчий період поета. У 1845 році виїздить на Україну “ для художніх занять”, як співробітник археографічної комісії подорожує по Лівобережній Україні.

Всего в теме «Шевченко» 8 презентаций
Урок

Литература

177 тем
Слайд 3: Про Шевченка… | Презентация: Тарас Григорович Шевченко.ppsx | Тема: Шевченко | Урок: Литература