Скачать
презентацию
<<  М. Рильський Тарас Григорович, був гарним художником, зважаючи на те, що цю справу  >>
… Нічого кращого немає, Як тая мати молодая З своїм дитяточком малим
… Нічого кращого немає, Як тая мати молодая З своїм дитяточком малим. Т.Шевченко.

Слайд 6 из презентации «Тарас Григорович Шевченко» к урокам литературы на тему «Шевченко»

Размеры: 960 х 720 пикселей, формат: jpg. Чтобы бесплатно скачать слайд для использования на уроке литературы, щёлкните на изображении правой кнопкой мышки и нажмите «Сохранить изображение как...». Скачать всю презентацию «Тарас Григорович Шевченко.ppsx» можно в zip-архиве размером 1433 КБ.

Скачать презентацию

Шевченко

краткое содержание других презентаций о Шевченко

«Тарас Григорович Шевченко» - (1814-1861). Найперше доносять до нас видатну минувшину пам’ятники Шевченку, що височіють у багатьох містах України. Вивчення творчості поета. Т.Шевченко. Передавав свої душевні і сердечні, переживання саме через портрети, пейзажі… Вічний Шевченко... Тарас Григорович Шевченко. Виконала : студентка групи 2-Г(УСП) Мусієнко Наталія Михайлівна.

«Автопортрети Шевченка» - Твір не завершено. В цьому автопортреті привертає увагу розмаїтість застосованих технічних прийомів. Автопортрет, написаний під час Аральської експедиції. Автопортрети останніх років життя Один з автопортретів, виконаних у Нижньому Новгороді. Це — вираз «ласкавий, майже ніжний», який помітив в очах художника І. Тургенєв.

«Шевченко» - Перша подорож Україною. Останній шлях. Кількість автопортретів Шевченка важко піддається обліку. Кохання Тараса Григоровича Шевченка. Тарас Григорович Шевченко. Ушанування пам'яті. У березні 1847, після доносу, почалися арешти членів братства. Меморіальні дошки. Шевченко народився у селі Моринці Київської губернії, в родині селянина-кріпака.

«Тарас Шевченко» - На літературних вівторках у М. Костомарова Шевченко зустрічається з М.Чернишевським. А дже умів лиш він один. 1829 р. – побував разом з поміщиком у Корсуні, Києві, а пізніше в Литві у м. Вільно. Березень - Поет прибув до Москви. . Зустріч з декабристом С. Волконським. Закінчив поему «Сон» (У всякого своя доля).

«Тарас Григорович» - Повернення до Петербурга. Хвороба прогресує. 26 лютого (10 березня н. ст.) о 6 год. Отроцтво. 1847 ЗО травня. З Лисянки Тарас переходить. до іншого дяка-маляра в село Тарасівку. Після закінчення слідства поету дозволено повернутись до Петербурга. Навчається під керівництвом К. Брюллова. Останні роки життя.

«Шевченко Тарас Григорович» - Свою Україну любіть. Олівець. [1839-1843]. Акварель. 1833. Заслання підірвало здоров'я Шевченка. Мав намір оселитися на Україні. Під час зимівлі Шевченко багато малював і написав понад 70 поезій. Гористий берег острова Миколая I 1848-1849рр. На початку 1861р. він тяжко захворів і 10 березня помер. З травня експедиція продовжувала дослідження Аральського моря.

Всего в теме «Шевченко» 8 презентаций
Урок

Литература

177 тем
Слайд 6: … Нічого кращого немає, Як тая мати молодая З своїм дитяточком малим | Презентация: Тарас Григорович Шевченко.ppsx | Тема: Шевченко | Урок: Литература