Скачать
презентацию
<<  … Нічого кращого немає, Як тая мати молодая З своїм дитяточком малим Передавав свої душевні і сердечні, переживання саме через портрети,  >>
Тарас Григорович, був гарним художником, зважаючи на те, що цю справу

Тарас Григорович, був гарним художником, зважаючи на те, що цю справу він пізнавав самотужки.

Слайд 7 из презентации «Тарас Григорович Шевченко» к урокам литературы на тему «Шевченко»

Размеры: 960 х 720 пикселей, формат: jpg. Чтобы бесплатно скачать слайд для использования на уроке литературы, щёлкните на изображении правой кнопкой мышки и нажмите «Сохранить изображение как...». Скачать всю презентацию «Тарас Григорович Шевченко.ppsx» можно в zip-архиве размером 1433 КБ.

Скачать презентацию

Шевченко

краткое содержание других презентаций о Шевченко

«Тарас Григорович» - Зрілість. Юність. З Лисянки Тарас переходить. до іншого дяка-маляра в село Тарасівку. 1838 22 квітня. Шевченка заарештовано і відправлено до Києва. Але Тараса забирають у двірню поміщика Енгельгардта. Т. Г. Шевченку дозволено жити в Петербурзі під суворим поліцейським наглядом. Стан здоров'я поета гіршає.

«Тарас Шевченко» - Березень - Написав поезію «Ісаія. Мислям нашим дай ясне поліття, А поетам- спину,що не гнесь. Гостює у родичів. Літопис. Опрацьовує свою невольничу поезію. Пише вірш «Я не нездужаю, нівроку», виконує ряд портретів. Пише поему «Неофіти», А хто так оспівав, як він, Березень - Поет прибув до Москви. . Зустріч з декабристом С. Волконським.

«Автопортрети Шевченка» - Твір не завершено. Автопортрет, написаний під час Аральської експедиції. Фоторепродукція автопортрету, подарованого Кухаренкові. У творі — романтично піднесений образ молодого художника-поета. Автопортрет пройнятий глибоким ліризмом. Автопортрет у світлому костюмі. Автопортрети, виконані в Петербурзі Автопортрет у темному костюмі.

«Музей Шевченко» - Казахська державна художня галерея імені Т. Г. Шевченка, заснована в 1935 році. Зали музею весь час поповнюються дарами гостей, в основному з України. Канівський музей Тараса Шевченка Канівський музей Тараса Шевченка на реконструкції. В нашому випадку про відомого поета Тараса Шевченка. “Музеї Тараса Шевченка у світі”.

«Шевченко» - Меморіальні дошки. Смерть і перепоховання. Безмежну любов до України поет висловив у вірші «Мені однаково». Біографія. Політичні інтерпретації постаті. Картини Шевченка. Розлука була несподівана і довга. 10 березня 1861 року Шевченко помер. Кількість автопортретів Шевченка важко піддається обліку. Тарас Григорович Шевченко.

«Шевченко Тарас Григорович» - Тарас Григорович – пейзажист. Оформившися студентом Академії мистецтв, Шевченко став улюбленим учнем Брюллова. Шукав ділянку, щоб збудувати хату. Начерк. Олівець. 1839-1843. Шхуни біля форта Кос-Арал. Тарас Григорович - портретист. З травня експедиція продовжувала дослідження Аральського моря. Влітку 1859р.

Всего в теме «Шевченко» 8 презентаций
Урок

Литература

177 тем
Слайд 7: Тарас Григорович, був гарним художником, зважаючи на те, що цю справу | Презентация: Тарас Григорович Шевченко.ppsx | Тема: Шевченко | Урок: Литература