Скачать
презентацию
<<  Передавав свої душевні і сердечні, переживання саме через портрети, Вивчення творчості поета  >>
За сонцем хмаронька пливе, Червоні поли розстилає І сонце спатоньки

За сонцем хмаронька пливе, Червоні поли розстилає І сонце спатоньки зове У синє море: покриває Рожевою пеленою, Мов малу дитину. Очам любо. Годиноньку, Малую годину Ніби серце одпочине, З Богом заговорить…

Слайд 9 из презентации «Тарас Григорович Шевченко» к урокам литературы на тему «Шевченко»

Размеры: 960 х 720 пикселей, формат: jpg. Чтобы бесплатно скачать слайд для использования на уроке литературы, щёлкните на изображении правой кнопкой мышки и нажмите «Сохранить изображение как...». Скачать всю презентацию «Тарас Григорович Шевченко.ppsx» можно в zip-архиве размером 1433 КБ.

Скачать презентацию

Шевченко

краткое содержание других презентаций о Шевченко

«Тарас Григорович» - Т. Г. Шевченку дозволено жити в Петербурзі під суворим поліцейським наглядом. (Малюнок Т.Г. Шевченка). Після невдалих спроб влаштуватися в науку до малярів Тарас повертається в с. Кирилівку. Підпис або автограф Тараса Григоровича Шевченка. Але Тараса забирають у двірню поміщика Енгельгардта. Шевченко відвідує класи Академії художеств як вільний слухач.

«Тарас Григорович Шевченко» - Про Шевченка… Т.Шевченко. М. Рильський. Виконала : студентка групи 2-Г(УСП) Мусієнко Наталія Михайлівна. (1814-1861). Очам любо. Презентація. Найперше доносять до нас видатну минувшину пам’ятники Шевченку, що височіють у багатьох містах України. Вивчення творчості поета.

«Життя Шевченка» - Презентація. Народився Тарас Григорович Шевченко 9 березня 1814 року в селі Моринці колишнього Звенигородського повіту (тепер Черкаська область) у родині кріпаків. 1831 року в складі поміщицької челяді Шевченко прибуває до імперської столиці. 1859 року Т. Шевченко здійснив останню подорож в Україну.

«Автопортрети Шевченка» - Міжнародна українська школа Київ - 2010. Автопортрети останніх років життя Один з автопортретів, виконаних у Нижньому Новгороді. Це — вираз «ласкавий, майже ніжний», який помітив в очах художника І. Тургенєв. Автопортрет пройнятий глибоким ліризмом. Це портрет поета в солдатському мундирі і кашкеті-безкозирці.

«Тарас Шевченко» - Травень - Знайомство з грузинським поетом Акакієм Церетелі. С адок вишневий коло хати? Т. Г. Шевченко. Продовжує навчання в Академії художеств; А дже умів лиш він один. Зустрічі з давніми друзями і знайомими. 1827-28 р. – тікає від жорстокого вчителя. Життя і творчості. Гостює в своїх родичів у Кирилівці.

«Шевченко Тарас Григорович» - Олівець. 1839-1843. ЖІНОЧИЙ ПОРТРЕТ. Олівець. [1839]. Олександрівський костьол в Києві. Шевченко - художник. Аскольдова Могила 1846р. Шевченко відвідав Україну. З травня експедиція продовжувала дослідження Аральського моря. Юрій Герасименко. Мав намір оселитися на Україні. Ескізи. Олівець. [1839-1843].

Всего в теме «Шевченко» 8 презентаций
Урок

Литература

177 тем
Слайд 9: За сонцем хмаронька пливе, Червоні поли розстилає І сонце спатоньки | Презентация: Тарас Григорович Шевченко.ppsx | Тема: Шевченко | Урок: Литература