Скачать
презентацию
<<  Наступним нагадуванням для нас є книги Тараса Григоровича Шевченка Кінець  >>
Тарас Григорович Шевченко, був великим патріотом своєї Батьківщини та

Тарас Григорович Шевченко, був великим патріотом своєї Батьківщини та рідної мови, що полюбилась йому ще з народження…

Слайд 14 из презентации «Тарас Григорович Шевченко» к урокам литературы на тему «Шевченко»

Размеры: 960 х 720 пикселей, формат: jpg. Чтобы бесплатно скачать слайд для использования на уроке литературы, щёлкните на изображении правой кнопкой мышки и нажмите «Сохранить изображение как...». Скачать всю презентацию «Тарас Григорович Шевченко.ppsx» можно в zip-архиве размером 1433 КБ.

Скачать презентацию

Шевченко

краткое содержание других презентаций о Шевченко

«Тарас Григорович Шевченко» - Тарас Григорович Шевченко. (1814-1861). Вічний Шевченко... Передавав свої душевні і сердечні, переживання саме через портрети, пейзажі… Очам любо. М. Рильський. Т.Шевченко. Найперше доносять до нас видатну минувшину пам’ятники Шевченку, що височіють у багатьох містах України. Презентація. Про Шевченка…

«Автопортрети Шевченка» - Тут виразно передано уважне сприйняття молодим художником навколишнього життя. Фоторепродукція автопортрету, подарованого Кухаренкові. У творі — романтично піднесений образ молодого художника-поета. Останній автопортрет Тараса Шевченка. Автопортрети останніх років життя Один з автопортретів, виконаних у Нижньому Новгороді.

«Шевченко Тарас Григорович» - Заслання підірвало здоров'я Шевченка. На початку 1861р. він тяжко захворів і 10 березня помер. Тарас Григорович - портретист. Мав намір оселитися на Україні. Шевченко. ПОРТРЕТ А.І.ЛАГОДИ. Олівець. [1839-1843]. З жовтня 1848р. до травня 1849р. експедиція зимувала на острові Косарал. Незадовго до смерті написав останній вірш — “Чи не покинуть нам, небого”.

«Життя Шевченка» - Тарас Шевченко зі своїми друзями в Пітері. У 1847 році здійснив другу подорож в Україну. Життя і творчість. 1845 року рада Академії мистецтв ухвалила надати Шевченкові “звання некласснаго художника”. Виконала: студентка ІІ-го курсу, групи У(1) Стаднік Олена. Презентація. На 1857 – 1861 рр. припадає останній плідний творчий період поета.

«Шевченко» - Тоді ж побачився з закріпаченою ріднею. Автопортрети Портрети Зміст. Друга подорож Україною. Автопортрети. Ушанування пам'яті. Дитинство. Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури. Твір не завершено. Смерть і перепоховання. Зміст. Тарас Григорович Шевченко. Вийшов 1844 передрук першого видання «Кобзаря» з додатком поеми «Гайдамаки».

«Тарас Шевченко» - Зимівля на о. Кос- Арал. Листопад - Закінчив поему «Марія». 1824 р. - чумакує разом з батьком, про цю подію згадує в повісті ”Наймичка ”; Поклади нам зорі на зіниці- Променем туди,де непроглядь. С адок вишневий коло хати? Пише російською мовою поему «Тризна», яку присвячує Варварі Рєпніній. 1814 р. - народився у с. Моринці у родині кріпака Григорія Шевченка;

Всего в теме «Шевченко» 8 презентаций
Урок

Литература

177 тем
Слайд 14: Тарас Григорович Шевченко, був великим патріотом своєї Батьківщини та | Презентация: Тарас Григорович Шевченко.ppsx | Тема: Шевченко | Урок: Литература