Скачать
презентацию
<<  Тарас Григорович Шевченко, був великим патріотом своєї Батьківщини та Презентація  >>
Кінець
Кінець.

Слайд 15 из презентации «Тарас Григорович Шевченко» к урокам литературы на тему «Шевченко»

Размеры: 960 х 720 пикселей, формат: jpg. Чтобы бесплатно скачать слайд для использования на уроке литературы, щёлкните на изображении правой кнопкой мышки и нажмите «Сохранить изображение как...». Скачать всю презентацию «Тарас Григорович Шевченко.ppsx» можно в zip-архиве размером 1433 КБ.

Скачать презентацию

Шевченко

краткое содержание других презентаций о Шевченко

«Тарас Григорович Шевченко» - Про Шевченка… Презентація. Очам любо. Тарас Григорович Шевченко. (1814-1861). Передавав свої душевні і сердечні, переживання саме через портрети, пейзажі… М. Рильський. … Нічого кращого немає, Як тая мати молодая З своїм дитяточком малим. Найперше доносять до нас видатну минувшину пам’ятники Шевченку, що височіють у багатьох містах України.

«Автопортрети Шевченка» - Автопортрети останніх років життя Один з автопортретів, виконаних у Нижньому Новгороді. У творі — романтично піднесений образ молодого художника-поета. Із часів перебування Шевченка в Оренбурзі збереглися два автопортрет. Автопортрети, написані в Новопетровському укріпленні Автопортрет 1851 року. Твір вражає глибиною і цілісністю характеристики.

«Шевченко Тарас Григорович» - Воздвиженський монастир в Полтаві. Влітку 1859р. Аскольдова Могила 1846р. . Перед Шевченком відчинилися двері в широкий світ науки й мистецтва. Шукав ділянку, щоб збудувати хату. Катерина. Зустрівся в Кирилівці з братами й сестрою. Олівець. 1839-1843. Мав намір оселитися на Україні. Звільнили через місяць і запропонували виїхати до Петербурга.

«Життя Шевченка» - Тарас Шевченко зі своїм другом в Пітері. Життя і творчість. Презентація. Тарас Шевченко зі своїми друзями в Пітері. У 1847 році здійснив другу подорож в Україну. 1831 року в складі поміщицької челяді Шевченко прибуває до імперської столиці.

«Тарас Григорович» - (Малюнок Т.Г. Шевченка). 1859 Січень. Зрілість. Пише повісті російською мовою. 1857 21 липня. У Вільні вивчає польську мову, читає твори польських письменників, малює. Дитинство. Шевченка заарештовано і відправлено до Києва. Хвороба прогресує. 26 лютого (10 березня н. ст.) о 6 год. З Лисянки Тарас переходить. до іншого дяка-маляра в село Тарасівку.

«Тарас Шевченко» - 1859 р. Січень - Шевченко познайомився з письменницею Марко Вовчок. Зустрічі з давніми друзями і знайомими. Да святиться слово блискавиця, Що несе у вічну далечінь Нашу думу й пісню. Р абів німих так захищати. Хай підносять очі люди ниці, Хай в незрячих більма погорять. 1826 р. – Тарас Шевченко йде в Кирилівську школу в найми до вчителя П. Богорського;

Всего в теме «Шевченко» 8 презентаций
Урок

Литература

177 тем
Слайд 15: Кінець | Презентация: Тарас Григорович Шевченко.ppsx | Тема: Шевченко | Урок: Литература