Скачать
презентацию
<<  Автор презентації Ім'я при народженні: Тарас Григорович Шевченко Дата народження: 9  >>
Життя Т.Г. Шевченка
Життя Т.Г. Шевченка.

Слайд 1 из презентации «Тарас Григорович» к урокам литературы на тему «Шевченко»

Размеры: 960 х 720 пикселей, формат: jpg. Чтобы бесплатно скачать слайд для использования на уроке литературы, щёлкните на изображении правой кнопкой мышки и нажмите «Сохранить изображение как...». Скачать всю презентацию «Тарас Григорович.ppt» можно в zip-архиве размером 567 КБ.

Скачать презентацию

Шевченко

краткое содержание других презентаций о Шевченко

«Тарас Шевченко» - Закінчив поему «Сон» (У всякого своя доля). Т. Г. Шевченко. 1850-57 рр. -Перебування в Новопетровському укріпленні. Стан здоров'я поета гіршає. Зустрічається із земляками. Дай нам пам’ять на тисячоліття, Непокору і любов на днесь. Російська критика дала високу оцінку творам українського народного співця.

«Тарас Григорович» - Заслання. 1860 Вийшов з друку «Кобзар». Дата смерті: 10 березня 1861 Місце смерті: м. Петербург Рід діяльності: художник, поет. Пише повісті російською мовою. 1857 21 липня. Повернення до Петербурга. Отроцтво. Шевченка відправлено з Оренбурга до Орської фортеці. Стан здоров'я поета гіршає. Після невдалих спроб влаштуватися в науку до малярів Тарас повертається в с. Кирилівку.

«Музей Шевченко» - Музей «Кобзаря» Т. Г. Шевченка. Хата на Пріорці. Канівський музей Тараса Шевченка Канівський музей Тараса Шевченка на реконструкції. В наш час музеї є найбільш актуальними для туристів. В Черкаській області, Звенигородський район, село Шевченкове. Меморіальний комплекс Т. Г. Шевченка в Форт Шевченко.

«Шевченко» - Розлука була несподівана і довга. У березні 1847, після доносу, почалися арешти членів братства. Смерть і перепоховання. Вийшов 1844 передрук першого видання «Кобзаря» з додатком поеми «Гайдамаки». До жанру портрета Тарас Шевченко звертався протягом усього життя. Друга подорож Україною. Зміст. Це одна з перших спроб Шевченка малювати олійними фарбами.

«Тарас Григорович Шевченко» - (1814-1861). Передавав свої душевні і сердечні, переживання саме через портрети, пейзажі… Тарас Григорович Шевченко. Годиноньку, Малую годину Ніби серце одпочине, З Богом заговорить… … Нічого кращого немає, Як тая мати молодая З своїм дитяточком малим. М. Рильський. Найперше доносять до нас видатну минувшину пам’ятники Шевченку, що височіють у багатьох містах України.

«Шевченко Тарас Григорович» - Катерина. З жовтня 1848р. до травня 1849р. експедиція зимувала на острові Косарал. Шевченко відвідав Україну. Гористий берег острова Миколая I 1848-1849рр. . Перед Шевченком відчинилися двері в широкий світ науки й мистецтва. Начерк. Олівець. [1839]. Зустрівся в Кирилівці з братами й сестрою. Шхуни біля форта Кос-Арал.

Всего в теме «Шевченко» 8 презентаций
Урок

Литература

177 тем
Слайд 1: Життя Т.Г. Шевченка | Презентация: Тарас Григорович.ppt | Тема: Шевченко | Урок: Литература