Скачать
презентацию
<<  Дитинство Юність  >>
Хата, в якій народився поет
Хата, в якій народився поет. (Малюнок Т.Г. Шевченка).

Слайд 4 из презентации «Тарас Григорович» к урокам литературы на тему «Шевченко»

Размеры: 960 х 720 пикселей, формат: jpg. Чтобы бесплатно скачать слайд для использования на уроке литературы, щёлкните на изображении правой кнопкой мышки и нажмите «Сохранить изображение как...». Скачать всю презентацию «Тарас Григорович.ppt» можно в zip-архиве размером 567 КБ.

Скачать презентацию

Шевченко

краткое содержание других презентаций о Шевченко

«Життя Шевченка» - Презентація. На 1857 – 1861 рр. припадає останній плідний творчий період поета. Постать великого генія українського народу закарбована в віках… 1860 року побачив світ “Кобзар”. Протягом 1847 – 1857 рр. відбував заслання за участь у Кирило- Мефодіївському братстві, 1857 року його звільнено. У 1847 році здійснив другу подорож в Україну.

«Шевченко» - Кохання Тараса Григоровича Шевченка. Портрети. 10 березня 1861 року Шевченко помер. Політичні інтерпретації постаті. Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури. Вийшов 1844 передрук першого видання «Кобзаря» з додатком поеми «Гайдамаки». Автопортрети. У березні 1847, після доносу, почалися арешти членів братства.

«Тарас Григорович» - Навчається під керівництвом К. Брюллова. Шевченка заарештовано і відправлено до Києва. Над Шевченком встановлюється таємний поліцейський нагляд. 1858 Лютий. Зрілість. Липень. Юність. Т. Г. Шевченку дозволено жити в Петербурзі під суворим поліцейським наглядом. Заслання. Хвороба прогресує. 26 лютого (10 березня н. ст.) о 6 год.

«Автопортрети Шевченка» - В цьому автопортреті привертає увагу розмаїтість застосованих технічних прийомів. Автопортрети періоду «трьох літ» Автопортрет, написаний в Яготині. Тут виразно передано уважне сприйняття молодим художником навколишнього життя. Автопортрет у шапці й кожусі. Це — вираз «ласкавий, майже ніжний», який помітив в очах художника І. Тургенєв.

«Шевченко Тарас Григорович» - Шхуни біля форта Кос-Арал. Незадовго до смерті написав останній вірш — “Чи не покинуть нам, небого”. Воздвиженський монастир в Полтаві. Ескізи. Тарас. Аскольдова Могила 1846р. Мав намір оселитися на Україні. На початку 1861р. він тяжко захворів і 10 березня помер. Зустрівся в Кирилівці з братами й сестрою.

«Тарас Григорович Шевченко» - М. Рильський. Передавав свої душевні і сердечні, переживання саме через портрети, пейзажі… Вивчення творчості поета. Про Шевченка… Вічний Шевченко... Годиноньку, Малую годину Ніби серце одпочине, З Богом заговорить… (1814-1861). Презентація. Найперше доносять до нас видатну минувшину пам’ятники Шевченку, що височіють у багатьох містах України.

Всего в теме «Шевченко» 8 презентаций
Урок

Литература

177 тем
Слайд 4: Хата, в якій народився поет | Презентация: Тарас Григорович.ppt | Тема: Шевченко | Урок: Литература