Скачать
презентацию
<<  У 1829 – 1831 рр 22 квітня 1838 року, на двадцять четвертому році життя, його викуплено  >>
1831 року в складі поміщицької челяді Шевченко прибуває до імперської
1831 року в складі поміщицької челяді Шевченко прибуває до імперської столиці.

Слайд 4 из презентации «Життя Шевченка» к урокам литературы на тему «Шевченко»

Размеры: 960 х 720 пикселей, формат: jpg. Чтобы бесплатно скачать слайд для использования на уроке литературы, щёлкните на изображении правой кнопкой мышки и нажмите «Сохранить изображение как...». Скачать всю презентацию «Життя Шевченка.ppsx» можно в zip-архиве размером 9604 КБ.

Скачать презентацию

Шевченко

краткое содержание других презентаций о Шевченко

«Музей Шевченко» - Зали музею весь час поповнюються дарами гостей, в основному з України. В Черкаській області, Звенигородський район, село Шевченкове. Музей Заповіту Тараса Григоровича Шевченка. Меморіальний музей-гауптвахта Тараса Шевченка. Жовтнева, 5. Київ – 2010. Орський музей Т.Г.Шевченка. Хата на Пріорці. Тарасова світлиця.

«Тарас Григорович Шевченко» - Про Шевченка… (1814-1861). Годиноньку, Малую годину Ніби серце одпочине, З Богом заговорить… Передавав свої душевні і сердечні, переживання саме через портрети, пейзажі… Тарас Григорович Шевченко. Вічний Шевченко... Т.Шевченко. Очам любо. Вивчення творчості поета. Найперше доносять до нас видатну минувшину пам’ятники Шевченку, що височіють у багатьох містах України.

«Тарас Шевченко» - Поклади нам зорі на зіниці- Променем туди,де непроглядь. Тільки од лукавства нас позбав. 1859 р. Січень - Шевченко познайомився з письменницею Марко Вовчок. Пише вірш «Я не нездужаю, нівроку», виконує ряд портретів. Закінчив поему «Сон» (У всякого своя доля). Дай нам пам’ять на тисячоліття, Непокору і любов на днесь.

«Шевченко Тарас Григорович» - Юрій Герасименко. Шевченко - художник. Катерина. Зустрівся в Кирилівці з братами й сестрою. ЖІНОЧИЙ ПОРТРЕТ. ПОРТРЕТ П.В.ЕНГЕЛЬГАРДТА. Тарас Григорович – пейзажист. Похований був на Смоленському кладовищі. Тарас Григорович - портретист. Ескізи. Свою Україну любіть. Звільнили через місяць і запропонували виїхати до Петербурга.

«Тарас Григорович» - Останні роки життя. Хата, в якій народився поет. Дитинство. З Лисянки Тарас переходить. до іншого дяка-маляра в село Тарасівку. Липень. 1859 Січень. Життя Т.Г. Шевченка. Шевченко одержав повідомлення про звільнення з солдатчини. Дата смерті: 10 березня 1861 Місце смерті: м. Петербург Рід діяльності: художник, поет.

«Автопортрети Шевченка» - Повертаючись із заслання, у Нижньому Новгороді, Шевченко намалював ще два автопортрети. Автопортрети періоду «трьох літ» Автопортрет, написаний в Яготині. Це портрет поета в солдатському мундирі і кашкеті-безкозирці. Автопортрет у шапці й кожусі. Обидва твори не збереглися. Автопортрет, написаний під час Аральської експедиції.

Всего в теме «Шевченко» 8 презентаций
Урок

Литература

177 тем
Слайд 4: 1831 року в складі поміщицької челяді Шевченко прибуває до імперської | Презентация: Життя Шевченка.ppsx | Тема: Шевченко | Урок: Литература