Скачать
презентацию
<<  1831 року в складі поміщицької челяді Шевченко прибуває до імперської 1840 року вийшов у світ перший “Кобзар” Шевченка, до якого ввійшло 8  >>
22 квітня 1838 року, на двадцять четвертому році життя, його викуплено
22 квітня 1838 року, на двадцять четвертому році життя, його викуплено з кріпацтва.

Слайд 5 из презентации «Життя Шевченка» к урокам литературы на тему «Шевченко»

Размеры: 960 х 720 пикселей, формат: jpg. Чтобы бесплатно скачать слайд для использования на уроке литературы, щёлкните на изображении правой кнопкой мышки и нажмите «Сохранить изображение как...». Скачать всю презентацию «Життя Шевченка.ppsx» можно в zip-архиве размером 9604 КБ.

Скачать презентацию

Шевченко

краткое содержание других презентаций о Шевченко

«Тарас Григорович Шевченко» - … Нічого кращого немає, Як тая мати молодая З своїм дитяточком малим. Т.Шевченко. Презентація. Очам любо. Виконала : студентка групи 2-Г(УСП) Мусієнко Наталія Михайлівна. Годиноньку, Малую годину Ніби серце одпочине, З Богом заговорить… Тарас Григорович Шевченко. (1814-1861). Передавав свої душевні і сердечні, переживання саме через портрети, пейзажі…

«Тарас Григорович» - Навчається під керівництвом К. Брюллова. 1831 П. Енгельгардт переїжджає в Петербург. Шевченка заарештовано і відправлено до Києва. Шевченко познайомився з письменницею Марко Вовчок. 1847 ЗО травня. Юність. Липень. Життя Т.Г. Шевченка. Пише повісті російською мовою. 1857 21 липня. Повернення до Петербурга.

«Шевченко» - Твір не завершено. Аналіз творчості. Смерть і перепоховання. Зміст. Це одна з перших спроб Шевченка малювати олійними фарбами. До жанру портрета Тарас Шевченко звертався протягом усього життя. Біографія. Політичні інтерпретації постаті. Меморіальні дошки. Дитинство.

«Автопортрети Шевченка» - Це — вираз «ласкавий, майже ніжний», який помітив в очах художника І. Тургенєв. Тут виразно передано уважне сприйняття молодим художником навколишнього життя. Автопортрет, написаний під час Аральської експедиції. Міжнародна українська школа Київ - 2010. Автопортрети, виконані в Петербурзі Автопортрет у темному костюмі.

«Шевченко Тарас Григорович» - Начерк. ПОРТРЕТ А.І.ЛАГОДИ. Гористий берег острова Миколая I 1848-1849рр. ПОРТРЕТ П.В.ЕНГЕЛЬГАРДТА. З травня експедиція продовжувала дослідження Аральського моря. Похований був на Смоленському кладовищі. Тарас Григорович – пейзажист. . Перед Шевченком відчинилися двері в широкий світ науки й мистецтва.

«Тарас Шевченко» - Хвороба прогресує. 10 березня - о 6 год. Виїзд на Україну. А хто так оспівав, як він, Березень - Написав поезію «Ісаія. 1829 р. – побував разом з поміщиком у Корсуні, Києві, а пізніше в Литві у м. Вільно. Зимівля на о. Кос- Арал. На літературних вівторках у М. Костомарова Шевченко зустрічається з М.Чернишевським.

Всего в теме «Шевченко» 8 презентаций
Урок

Литература

177 тем
Слайд 5: 22 квітня 1838 року, на двадцять четвертому році життя, його викуплено | Презентация: Життя Шевченка.ppsx | Тема: Шевченко | Урок: Литература