Скачать
презентацию
<<  Упродовж 1843 – 1845 рр У 1845 році виїздить на Україну “ для художніх занять”, як  >>
1845 року рада Академії мистецтв ухвалила надати Шевченкові “звання

1845 року рада Академії мистецтв ухвалила надати Шевченкові “звання некласснаго художника”.

Слайд 8 из презентации «Життя Шевченка» к урокам литературы на тему «Шевченко»

Размеры: 960 х 720 пикселей, формат: jpg. Чтобы бесплатно скачать слайд для использования на уроке литературы, щёлкните на изображении правой кнопкой мышки и нажмите «Сохранить изображение как...». Скачать всю презентацию «Життя Шевченка.ppsx» можно в zip-архиве размером 9604 КБ.

Скачать презентацию

Шевченко

краткое содержание других презентаций о Шевченко

«Шевченко Тарас Григорович» - Почаївська лавра з заходу. Шевченко - художник. Олівець. 1839-1843. Шукав ділянку, щоб збудувати хату. ПОРТРЕТ П.В.ЕНГЕЛЬГАРДТА. Шевченко. Оформившися студентом Академії мистецтв, Шевченко став улюбленим учнем Брюллова. Зустрівся в Кирилівці з братами й сестрою. Олівець. [1839]. З жовтня 1848р. до травня 1849р. експедиція зимувала на острові Косарал.

«Тарас Григорович Шевченко» - Т.Шевченко. Виконала : студентка групи 2-Г(УСП) Мусієнко Наталія Михайлівна. (1814-1861). Вивчення творчості поета. Годиноньку, Малую годину Ніби серце одпочине, З Богом заговорить… Про Шевченка… Очам любо. Презентація. Найперше доносять до нас видатну минувшину пам’ятники Шевченку, що височіють у багатьох містах України.

«Тарас Шевченко» - Закінчив поему «Сон» (У всякого своя доля). Липень - Шевченка заарештовано і відправлено до Києва. Виконує ряд портретів на замовлення. Тільки од лукавства нас позбав. Да святиться Між народами твоє імя. 1826 р. – Тарас Шевченко йде в Кирилівську школу в найми до вчителя П. Богорського; 1859 р. Січень - Шевченко познайомився з письменницею Марко Вовчок.

«Життя Шевченка» - Батьківська хата великого Кобзаря. Постать великого генія українського народу закарбована в віках… 22 квітня 1838 року, на двадцять четвертому році життя, його викуплено з кріпацтва. 1859 року Т. Шевченко здійснив останню подорож в Україну. 1831 року в складі поміщицької челяді Шевченко прибуває до імперської столиці.

«Автопортрети Шевченка» - Автопортрети, виконані в Петербурзі Автопортрет у темному костюмі. Повертаючись із заслання, у Нижньому Новгороді, Шевченко намалював ще два автопортрети. Це портрет поета в солдатському мундирі і кашкеті-безкозирці. Це одна з перших спроб Шевченка малювати олійними фарбами. Автопортрет, написаний під час Аральської експедиції.

«Тарас Григорович» - 1831 П. Енгельгардт переїжджає в Петербург. Отроцтво. Липень. Підпис або автограф Тараса Григоровича Шевченка. Пише повісті російською мовою. 1857 21 липня. Юність. 1847 ЗО травня. Шевченка відправлено з Оренбурга до Орської фортеці. Зрілість. 1832 Поміщик законтрактував Шевченка цеховому майстру-живописцю В. Ширяеву.

Всего в теме «Шевченко» 8 презентаций
Урок

Литература

177 тем
Слайд 8: 1845 року рада Академії мистецтв ухвалила надати Шевченкові “звання | Презентация: Життя Шевченка.ppsx | Тема: Шевченко | Урок: Литература