Скачать
презентацию
<<  Протягом 1847 – 1857 рр 1859 року Т. Шевченко здійснив останню подорож в Україну  >>
На 1857 – 1861 рр
На 1857 – 1861 рр. припадає останній плідний творчий період поета.

Слайд 12 из презентации «Життя Шевченка» к урокам литературы на тему «Шевченко»

Размеры: 960 х 720 пикселей, формат: jpg. Чтобы бесплатно скачать слайд для использования на уроке литературы, щёлкните на изображении правой кнопкой мышки и нажмите «Сохранить изображение как...». Скачать всю презентацию «Життя Шевченка.ppsx» можно в zip-архиве размером 9604 КБ.

Скачать презентацию

Шевченко

краткое содержание других презентаций о Шевченко

«Шевченко Тарас Григорович» - Аскольдова Могила 1846р. З жовтня 1848р. до травня 1849р. експедиція зимувала на острові Косарал. Оформившися студентом Академії мистецтв, Шевченко став улюбленим учнем Брюллова. Укріплення Раїм. 1848 р. ПОРТРЕТ П.В.ЕНГЕЛЬГАРДТА. Катерина. . Перед Шевченком відчинилися двері в широкий світ науки й мистецтва.

«Тарас Григорович Шевченко» - (1814-1861). Тарас Григорович Шевченко. Вічний Шевченко... Очам любо. Презентація. М. Рильський. Виконала : студентка групи 2-Г(УСП) Мусієнко Наталія Михайлівна. Найперше доносять до нас видатну минувшину пам’ятники Шевченку, що височіють у багатьох містах України. Вивчення творчості поета. … Нічого кращого немає, Як тая мати молодая З своїм дитяточком малим.

«Автопортрети Шевченка» - Міжнародна українська школа Київ - 2010. Це — вираз «ласкавий, майже ніжний», який помітив в очах художника І. Тургенєв. Перший автопортрет Тараса Шевченка. Автопортрет пройнятий глибоким ліризмом. Автопортрети, виконані в Петербурзі Автопортрет у темному костюмі. Твір не завершено. Автопортрети останніх років життя Один з автопортретів, виконаних у Нижньому Новгороді.

«Тарас Григорович» - Стан здоров'я поета гіршає. 1832 Поміщик законтрактував Шевченка цеховому майстру-живописцю В. Ширяеву. Хата, в якій народився поет. 1831 П. Енгельгардт переїжджає в Петербург. Шевченка відправлено з Оренбурга до Орської фортеці. Життя Т.Г. Шевченка. Пасе громадську череду. Останні роки життя. 1838 22 квітня.

«Шевченко» - Шевченко народився у селі Моринці Київської губернії, в родині селянина-кріпака. Автопортрети. У творі — романтично піднесений образ молодого художника-поета. Виконала студентка 2 курсу Польова Є.Д. Зміст. У Києві з Тарасом прощалися студенти, поети, багато киян. Тоді ж побачився з закріпаченою ріднею.

«Життя Шевченка» - У 1845 році виїздить на Україну “ для художніх занять”, як співробітник археографічної комісії подорожує по Лівобережній Україні. Упродовж 1843 – 1845 рр. здійснив першу подорож в Україну. 1859 року Т. Шевченко здійснив останню подорож в Україну. Презентація.

Всего в теме «Шевченко» 8 презентаций
Урок

Литература

177 тем
Слайд 12: На 1857 – 1861 рр | Презентация: Життя Шевченка.ppsx | Тема: Шевченко | Урок: Литература