Скачать
презентацию
<<  1860 року побачив світ “Кобзар” Тарас Шевченко зі своїм другом в Пітері  >>
Тарас Шевченко зі своїми друзями в Пітері
Тарас Шевченко зі своїми друзями в Пітері.

Слайд 15 из презентации «Життя Шевченка» к урокам литературы на тему «Шевченко»

Размеры: 960 х 720 пикселей, формат: jpg. Чтобы бесплатно скачать слайд для использования на уроке литературы, щёлкните на изображении правой кнопкой мышки и нажмите «Сохранить изображение как...». Скачать всю презентацию «Життя Шевченка.ppsx» можно в zip-архиве размером 9604 КБ.

Скачать презентацию

Шевченко

краткое содержание других презентаций о Шевченко

«Шевченко Тарас Григорович» - Звільнили через місяць і запропонували виїхати до Петербурга. Шхуни біля форта Кос-Арал. На початку 1861р. він тяжко захворів і 10 березня помер. Заслання підірвало здоров'я Шевченка. Шевченко відвідав Україну. Шевченко - художник. Мав намір оселитися на Україні. З травня експедиція продовжувала дослідження Аральського моря.

«Автопортрети Шевченка» - Фоторепродукція автопортрету, подарованого Кухаренкові. Обидва твори не збереглися. Автопортрети, виконані в Оренбурзі. Автопортрет у шапці й кожусі. Автопортрет пройнятий глибоким ліризмом. Автопортрет у світлому костюмі. Автопортрети, виконані в Петербурзі Автопортрет у темному костюмі. Це портрет поета в солдатському мундирі і кашкеті-безкозирці.

«Музей Шевченко» - У світі існує 16 музеїв Шевченка. Національний музей Тараса Шевченка. Канівський музей. Літературно-меморіальний музей Тараса Шевченка. Знайти більше важливих знахідок за для інтересу людей до цього письменника. Сьогодні це місце — Музей Заповіту Тараса Григоровича Шевченка. Цей музей знаходиться в Черкасах на вул.

«Тарас Григорович» - Після закінчення слідства поету дозволено повернутись до Петербурга. Дитинство. Підпис або автограф Тараса Григоровича Шевченка. (Малюнок Т.Г. Шевченка). Пише повісті російською мовою. 1857 21 липня. Стан здоров'я поета гіршає. Шевченка заарештовано і відправлено до Києва. 1860 Вийшов з друку «Кобзар».

«Шевченко» - 10 березня 1861 року Шевченко помер. У творі — романтично піднесений образ молодого художника-поета. Уважають, що поема «Марія» становить вершину творчості поета після заслання. Дитинство. Розлука була несподівана і довга. У березні 1847, після доносу, почалися арешти членів братства. До жанру портрета Тарас Шевченко звертався протягом усього життя.

«Тарас Шевченко» - Гостює в своїх родичів у Кирилівці. Хвороба прогресує. 10 березня - о 6 год. 1827-28 р. – тікає від жорстокого вчителя. Виїзд на Україну. Стан здоров'я поета гіршає. Лютий - Познайомився з І.С. Тургенєвим. Вийшов альбом Шевченка «Живописна Україна». Поклади нам зорі на зіниці- Променем туди,де непроглядь.

Всего в теме «Шевченко» 8 презентаций
Урок

Литература

177 тем
Слайд 15: Тарас Шевченко зі своїми друзями в Пітері | Презентация: Життя Шевченка.ppsx | Тема: Шевченко | Урок: Литература