Скачать
презентацию
<<  Постать великого генія українського народу закарбована в віках… Презентація  >>
Помер Тарас Григорович Шевченко 10 березня1861р

Помер Тарас Григорович Шевченко 10 березня1861р. у Петербурзі. Перепохований на Чернечій горі у Каневі.

Слайд 19 из презентации «Життя Шевченка» к урокам литературы на тему «Шевченко»

Размеры: 960 х 720 пикселей, формат: jpg. Чтобы бесплатно скачать слайд для использования на уроке литературы, щёлкните на изображении правой кнопкой мышки и нажмите «Сохранить изображение как...». Скачать всю презентацию «Життя Шевченка.ppsx» можно в zip-архиве размером 9604 КБ.

Скачать презентацию

Шевченко

краткое содержание других презентаций о Шевченко

«Життя Шевченка» - Протягом 1847 – 1857 рр. відбував заслання за участь у Кирило- Мефодіївському братстві, 1857 року його звільнено. У 1847 році здійснив другу подорож в Україну. На 1857 – 1861 рр. припадає останній плідний творчий період поета. Презентація. Тарас Шевченко зі своїм другом в Пітері. Виконала: студентка ІІ-го курсу, групи У(1) Стаднік Олена.

«Музей Шевченко» - Жовтнева, 5. Вулиця, де він знаходиться, з 1908 року носить ім'я поета. Шевченка, 8. Казахська державна художня галерея імені Т.Г. Шевченко. Музей «Кобзаря» Т. Г. Шевченка. Відкритий до 175-річчя з дня народження Кобзаря у 1989 році. В даний час будівля займає школа № 30. Канівський музей. Орський музей Т.Г.Шевченка.

«Шевченко Тарас Григорович» - Похований був на Смоленському кладовищі. Олівець. 1839-1843. Почаївська лавра з заходу. У 14 років Тараса зробили дворовим слугою поміщика П.Енгельгарда. З травня експедиція продовжувала дослідження Аральського моря. ПОРТРЕТ А.І.ЛАГОДИ. На початку 1861р. він тяжко захворів і 10 березня помер. Влітку 1859р.

«Автопортрети Шевченка» - Міжнародна українська школа Київ - 2010. Автопортрет зі свічкою. Із часів перебування Шевченка в Оренбурзі збереглися два автопортрет. Це портрет поета в солдатському мундирі і кашкеті-безкозирці. Це одна з перших спроб Шевченка малювати олійними фарбами. Автопортрети останніх років життя Один з автопортретів, виконаних у Нижньому Новгороді.

«Шевченко» - Автопортрети Портрети Зміст. Ушанування пам'яті. У творі — романтично піднесений образ молодого художника-поета. Твір не завершено. Смерть і перепоховання. Друга подорож Україною. Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури. До жанру портрета Тарас Шевченко звертався протягом усього життя.

«Тарас Григорович Шевченко» - Передавав свої душевні і сердечні, переживання саме через портрети, пейзажі… Вивчення творчості поета. Вічний Шевченко... Очам любо. Про Шевченка… М. Рильський. Найперше доносять до нас видатну минувшину пам’ятники Шевченку, що височіють у багатьох містах України. Презентація. (1814-1861). Т.Шевченко.

Всего в теме «Шевченко» 8 презентаций
Урок

Литература

177 тем
Слайд 19: Помер Тарас Григорович Шевченко 10 березня1861р | Презентация: Життя Шевченка.ppsx | Тема: Шевченко | Урок: Литература