Наркомания Скачать
презентацию
<<  Наркомания Пример наркомании  >>
Наркоманія
Наркоманія
Наркоманiя 1
Наркоманiя 1
Наркоманія
Наркоманія
Наркоманія – це важка хвороба психіки і всього організму, яка без
Наркоманія – це важка хвороба психіки і всього організму, яка без
1. Історія виникнення наркоманії
1. Історія виникнення наркоманії
Історія виникнення наркоманії
Історія виникнення наркоманії
Деякі свідчать, щоб кинути наркотики досить проявити силу волі,
Деякі свідчать, щоб кинути наркотики досить проявити силу волі,
Летючі (ацетон, бензин, етиловий спирт)
Летючі (ацетон, бензин, етиловий спирт)
Наслідки наркоманії
Наслідки наркоманії
Наркоманiя 1
Наркоманiя 1
Если у тебя есть наркотик-ты его хозяин, а если ты испытал его кайф -
Если у тебя есть наркотик-ты его хозяин, а если ты испытал его кайф -
Здійстнені протидії наркоманії
Здійстнені протидії наркоманії
Кінець…
Кінець…
Слайды из презентации «Наркоманiя 1» к уроку ОБЖ на тему «Наркомания»

Автор: . Чтобы увеличить слайд, нажмите на его эскиз. Чтобы использовать презентацию на уроке, скачайте файл «Наркоманiя 1.pptx» бесплатно в zip-архиве размером 5147 КБ.

Скачать презентацию

Наркоманiя 1

содержание презентации «Наркоманiя 1.pptx»
СлайдТекст
1 Наркоманія

Наркоманія

Сігнаєвська Анна

2
3 Наркоманія

Наркоманія

( Грец. ????? - заціпеніння, сон, і ????? - божевілля, пристрасть, потяг.)

Хронічне захворювання, викликане вживанням певних речовин (наркотиків), що характеризується фазним перебігом і наявністю в своїй структурі поетапно формуючи синдроми: синдром зміни реактивності – наркоманістичний синдром, що є першим синдромом формується захворювання, що включає зміну форми споживання наркотику, зникнення захисних реакцій при передозуванні, зміна толерантності та зміна форми сп'яніння. 2) синдром психічної залежності – наркоманістичний синдром, що з'являється на певній стадії розвитку хвороби, що включає психічний потяг і здатність досягнення стану психічного комфорту в інтоксикації. 3) синдром фізичної залежності - наркоманістичний синдром, що з'являється на певній стадії розвитку хвороби, що включає фізичний потяг, здатність досягнення стану фізичного комфорту в інтоксикації. Ці три синдроми об'єднуються у великий наркоманістичний синдром 4) синдром наслідків хронічну залежність.

4 Наркоманія – це важка хвороба психіки і всього організму, яка без

Наркоманія – це важка хвороба психіки і всього організму, яка без

лікування веде до деградації особистості, повної інвалідизації і передчасної смерті. Однак до цього захворювання, на відміну від інших, людина себе призводить сама, стаючи заложником с власної дурості й необережності. По-перше, численні дослідження дії лікарських засобів свідчать про те, що на одні й ті ж самі дози здорові люди реагують інакше, ніж хворі. Дію медичного препарату розраховано лише на організм у стані хвороби, тому, що прийом ліків хворою людини веде до її одужання, а здоровою – до отруєння організму і порушення його функцій. По – друге, наркотичні препарати не можна приймати з рідка і потроху оскільки це в корені суперечить їх природі. Ейфорична дія багатьох медичних препаратів часто настає лише в разі перевищення терапевтичної дози або порушення способу їх уведення. Необхідно назавжди запам’ятати, що найбільша небезпека полягає саме в першому прийому наркотику, в першому шприці!

5 1. Історія виникнення наркоманії

1. Історія виникнення наркоманії

2.Міфи про наркотики.

3. Види наркотиків

4. Наслідки наркоманії

5. Здійстнені протидії наркоманії

6. Висловлювання відомих людей про наркоманію

6 Історія виникнення наркоманії

Історія виникнення наркоманії

Наркоманія, як соціальна проблема, виникла в XX столітті. До цього вживання наркотиків було поширено серед деяких культур, для яких воно було традиційно. Індіанці кечуа з незапам'ятних часів жували листя коки; в мусульманських країнах, в першу чергу в Середній Азії, курили гашиш, а в Індокитаї вживали опій. Для цих культур наркотики так само природні, як для аборигенів Нової Зеландії - канібалізм. Крім цього, експериментували з нелегальними сьогодні речовинами деякі представники вищого класу європейських суспільств. В Україні, яка входить в природний ареал вирощування рослин із вмістом наркотичних речовин, в першу чергу маку та конопель, наркоманія не мала масового розповсюдження, якщо не вважати дивні суміші, які палили запорізькі козаки. Початок більш-менш масового вживання наркотиків пов'язують з молодіжною субкультурою - хіпі. Після них наркоманія стала все більш широко розповсюджуватися серед молоді. До останнього часу переважаючим наркотиком була марихуана і частково "ширка", вироблена з маку. Крім цього, довгий час мала місце морфійну наркоманія, пов'язана з махінаціями в системі аптек і лікарень (виписували "липові" рецепти). На початку 80-х поширилося вживання наркотиків на ефедринових основі, які виготовлялися з деяких ліків від кашлю.

7 Деякі свідчать, щоб кинути наркотики досить проявити силу волі,

Деякі свідчать, щоб кинути наркотики досить проявити силу волі,

рішучість та силу характеру…

Наркоманія невиліковна…

Споживання наркотиків може бути контрольованим…

“Наркотики допомагають вирішити” проблеми….

…Це все міфи.

8 Летючі (ацетон, бензин, етиловий спирт)

Летючі (ацетон, бензин, етиловий спирт)

Опіумні наркотики

Кокаїн і крек

Види наркотиків

Екстазі

Конопля

Токсичні речовини

LSD (діетиламід лізергінова кислота)

9 Наслідки наркоманії

Наслідки наркоманії

Руйнування власного здоров’я, здоров’я дітей, щастя близьких, шкода оточуючим і всьому суспільству. Прийомом наркотиків людина прирікає себе на повільне самогубство. Кінець наркоманії завжди драматичний – це життєва катастрофа. Наркотичні речовини руйнують всі органи, але передусім вони згубно впливають на центральну нервову систему, яка є для них основною мішенню, тому наркотики називають нейтротипними отрутами. Після вживання наркотику мозок людини буквально ним просочується. Це спричиняє нейротоксичні явища: настають кисневе голодування і порушення проводнікової регуляції між основними центрами нервової системи. Великі дози наркотику спричиняють втрату чутливості, параліч нервових закінчень, а також загибель незамінних, з найменшим механізмом нервових клітин мозку. Наркотики вражають насамперед найскладніший вищий відділ нервової системи – кору головного мозку. Ослаблення психічної діяльності,. У цьому разі передусім змінюється ядро особистості наркомана, порушуються головні людські риси, нівелюються індивідуально-особистісні особливості , різноманіття психічного життя. У тих осіб, які почали вживати наркотики у період становлення особистості (у підлітковому віці) протягом 2-5 років формуються стійкі паталогічні особистісні зміни, їх поведінка стає психоподібною, часто поєднуються з антисоціальними і асоціальними діями. Якщо наркоманом стають у пізнішому віці деформація особистості менш виражена, але спостерігається значне зниження пам’яті не лише на поточні дії але й збіднюється запас знань. Більшість наркоманій призводить до зниження інтелекту. Сильно знижується здібності до вищих асоціацій, творчості. Коло інтересів різко звужується і обмежується основною метою – добути наркотик.

10
11 Если у тебя есть наркотик-ты его хозяин, а если ты испытал его кайф -

Если у тебя есть наркотик-ты его хозяин, а если ты испытал его кайф -

он твой хозяин. Гарун Агацарский.

Наркомания - долгая смерть короткой жизни. Котов Кирилл

Наркомания - это многолетнее наслаждение смертью. Франсуа Мориак

От одних наркотиков избавляются прибегая к другим. Валерий Афонченко

Наркотики, как азартная игра: человек надеется на крупный выигрыш, а проигрывает целое состояние. Владимир Борисов Владимир Борисов

12 Здійстнені протидії наркоманії

Здійстнені протидії наркоманії

Сьогодні при Управлінні МВС України в Дніпропетровській області створена громадська наглядова рада з питань протидії наркоманії. Учасники першого засідання — представники відділів правоохоронних органів, громадських організацій, підприємств, фондів, реабілітаційних центрів. Діяльність органів внутрішніх справ і громадських організацій спрямована на викриття фактів незаконного обігу наркотиків, а також профілактику зростання наркоманії. Сьогодні в області на обліку двадцять дві тисячі споживачів наркотиків. Цю цифру, за словами Олега Соколова, необхідно збільшити вдесятеро, щоб мати уявлення про реальну кількість наркоманів. В Україні створено багато благодійних фондів для боротьби з наркоманією. Створено комплекси для наркоманів, реабілітаційні центри, та спеціальні курси.

13 Кінець…

Кінець…

.

«Наркоманiя 1»
http://900igr.net/prezentatsii/obg/Narkomanija-1/Narkomanija-1.html
cсылка на страницу
Урок

ОБЖ

58 тем
Слайды
Презентация: Наркоманiя 1.pptx | Тема: Наркомания | Урок: ОБЖ | Вид: Слайды